Magyar Falu

A Magyar Falu Program keretében újabb pályázatok eredményeit tette közzé a Miniszterelnökség. Az 5000 fő lakosságszám alatti nyertes települések önkormányzatai polgármesteri hivatalok felújítására, valamint az  egyházközségek a tulajdonukban lévő temetők korszerűsítésére nyertek el támogatást. Bővebb információ és előminősítésre jelentkezés alább!

Az "Egyházi közösség tulajdonában lévő temetők fejlesztése" című felhívás keretében az egyházközségek temetők akadálymentesítésére, ravatalozó építésére, bővítésére, vagy akár a temetkezési helyek közvetlen környezetének megújítására is pályázhattak maximum 30 millió, illetve maximum 5 millió forint összeghatárig.

A nyertes pályázók listája itt érhető el.

A „Polgármesteri hivatal felújítása” elnevezésű pályázati kiírásra a települési önkormányzatok hivataluk többek között külső és belső felújítására, átépítésére, bővítésére, korszerűsítésére (pl. fűtéskorszerűsítés, nyílászárócsere, hőszigetelés, meglévő világítási rendszerek, info- és telekommunikációs hálózat korszerűsítése) nyújthattak be támogatási kérelmet akár 50 millió forint támogatásra.
A nyertes pályázók listája itt érhető el.

2020-ban újraindul a Magyar Falu Program. Jelentkezés előminősítésre alább!

 

Pályázat keresés

Facebook közösségünk

Pályázati Hírek TV


IOS és Android alkalmazás

palyazatihirek mobilapp honlap 300x500

ANDROID: TÖLTSE LE ITT!

IOS (iPHONE, iPAD): TÖLTSE LE ITT!

Egyedülálló funkciók, azonnali értesítések

szechenyi 2020 logo allo 260x260

Partnereink

.  

topcegalapitas hu logo

 

 

  Cegkivonatmost logo  

1

 

Add a Startlaphoz 

.